Untitled Document Portal Majlis Perbandaran Sandakan
WARGA MPS

WARGA AWAM

INFO MAJLIS


TARIKH KEMASKINI
22 APRIL 2022

Snow
DIREKTORI KETUA JABATAN
NO. TELEFON OPERATOR : 089-211944 / 089-211404 / 089-275400 / 089-272149
SENARAI DIREKTORI PENGURUSAN DAN KETUA JABATAN

TUAN BENEDICT ASMAT
PRESIDEN
PEJABAT PRESIDEN
No telefon: 089-273753
E-mel: Benedict.Asmat@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (888)

PUAN FARIDAH BINTI GIAU
TIMBALAN PRESIDEN I
PEJABAT TIMBALAN PRESIDEN
No telefon: 089-273145
E-mel: Faridah.Giau@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (988)

ENCIK HARUN BIN ARIFFIN
TIMBALAN PRESIDEN II (PENGURUSAN HARTA DAN HASIL)
PEJABAT TIMBALAN PRESIDEN II
Emel:Harun.Ariffin@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (255)

ENCIK FARIZAL BIN SETOH
TIMBALAN PRESIDEN II (PENTADBIRAN, PENGUATKUASAAN DAN KORPORAT)
PEJABAT TIMBALAN PRESIDEN II
Emel:Farizal.Setoh@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (688)

ENCIK IRMAN BIN TAJUDDIN EDY
SETIAUSAHA PERBANDARAN
PEJABAT SETIAUSAHA
No Telefon : 089-224026
Emel: Irman.Tajuddin@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (211)

  KETUA JURUTERA
JABATAN KEJURUTERAAN
KETUA JURUTERA
No Telefon: 089-273134
Extension: 089-211944 (511)

 

PEJABAT PENGARAH KEWANGAN DAN PEMBANGUNAN
No Telefon : 089-223419
Extension: 089-211944 (388)

ENCIK RATNO BIN ENJI
JURUTERA PEMBANGUNAN 1
JABATAN PEMBANGUNAN
No Telefon: 089-273014
Emel: Ratno.Enji@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (501)

Sr. JOHNY RONGGITOM
PEGAWAI PENILAIAN
JABATAN PENILAIAN
No Telefon: 089-273219
Emel: Johny.Ronggitom@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (421)

PUAN SAPIAH BINTI ALIASA
PEGAWAI UNDANG-UNDANG
No Telefon: 089-273307
Emel: Sapiah.Aliasa@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (301)

PUAN KU SIU WENG
KETUA PENOLONG SETIAUSAHA (OPERASI)
Emel:SiuWeng.Ku@sabah.gov.my
Extension: 089-211944

ENCIK ELRON EDIKA DATUK MATIUS SATOR
PENOLONG SETIAUSAHA (PENTADBIRAN)
JABATAN PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN ASET
No Telefon: 089-211586
Emel: Elron.Sator@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (401)

CIK NORSHAHIERA BINTI MOHD HELIK
PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT
JABATAN PEMBANGUNAN E-BUSINESS
No Telefon: 089-272808
Emel: shahiera.mdh@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (411)

ENCIK ASARAKAL BIN MARTINIS
JURUAUDIT DALAM
JABATAN PERBENDAHARAAN
Emel : Asarakal.Martinis@sabah.gov.my
Extension: 089-211944

ENCIK NODING BIN SUPU
PENOLONG SETIAUSAHA (PENGANGKUTAN AWAM DAN LETAK KERETA)
JABATAN PENGANGKUTAN AWAM DAN LETAK KERETA
Emel : Noding.Supu@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (711)

ENCIK IMRAN BIN OSMAN
KETUA PEGAWAI PENGUATKUASA
JABATAN PENGUATKUASAAN
No Telefon:089-211586
Emel: Imran.Osman@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (701)

ENCIK JEFRIDIN BIN AHMAD
KETUA PEGAWAI KESIHATAN AWAM
JABATAN KESIHATAN
No Telefon: 089-217817
Emel :Jefridin.Ahmad@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (731)

ENCIK RICHARD @ KENNEDY BOIN SUIKIM
PENOLONG PEGAWAI LANDSKAP PBT HIJAU
JABATAN PERANCANG BANDAR, LANDSKAP PBT HIJAU
Emel:
Extension: 089-211944 (312)

ENCIK ABU BIN HAJI LELE
PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT
JABATAN TEKNOLOGI MAKLUMAT
No Telefon:089-211944
Emel:Abu.Lele@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (412)

ENCIK MOHD ANSHARI BIN KASSIM
PENOLONG JURUTERA (SISA PEPEJAL)
JABATAN PENGURUSAN SISA PEPEJAL DAN PEMBERSIHAN AWAM
No Telefon:089-211944
Extension: 089-211944

ENCIK MOHD HAMIZAN JUNAIDI
JABATAN PASAR/PENJAJA/TAMU
No Telefon:089-211944
Extension: 089-211944 (621)

CIK CHIN LEE FONG
PENOLONG PEGAWAI TADBIR (HR/Q)
JABATAN SUMBER MANUSIA
No Telefon:089-211944
Emel:
Extension: 089-211944 (752)

ENCIK LEE KET FOONG@VINCENT LEE
KETUA PEGAWAI PELESENAN
JABATAN PELESENAN
No Telefon:089-228259
Emel:KetFoong.Lee@sabah.gov.my
Extension: 089-211944 (721)

ENCIK MOHAMED RAZAK BIN SHEIKH HAMID
PENOLONG PEGAWAI TADBIR (KORPORAT)
JABATAN KORPORAT
Emel :MohdRazak.Hamid@sabah.gov.my
Extenstion : 089-211944 (322)

ENCIK MOHD YASSIER BIN MOHD YASSIN
PENOLONG PEGAWAI TADBIR (PERKHIDMATAN BANDAR)
JABATAN PERKHIDMATAN BANDAR
No Telefon:089-211944
Emel:
Extension: 089-211944

 

ENCIK MOHD KAZROY NIZAM BIN SANI
ARKITEK
JABATAN PERANCANG BANDAR DAN SENIBINA
No Telefon:089-211944
Emel:
Extension:

 

ENCIK MOHD FAIRUDEEN MOHAD FAJEER
PENOLONG PEGAWAI TADBIR (KOMUNITI)
JABATAN PEMBANGUNAN KOMUNITI
No Telefon:089-211944
Emel:
Extension:

CIK IVY CLARA ATTIAN
PENOLONG PEGAWAI TADBIR (PELANCONGAN)
JABATAN PELANCONGAN
No Telefon:089-211944
Emel:
Extension: