Untitled Document Portal Majlis Perbandaran Sandakan
WARGA MPS

WARGA AWAM

INFO MAJLIS



TARIKH KEMASKINI
27 FEBRUARI 2024

Snow
DIREKTORI PENGURUSAN DAN KETUA JABATAN
NO. TELEFON OPERATOR : 089-211944 / 089-211404 / 089-275400 / 089-272149
SENARAI DIREKTORI PENGURUSAN DAN KETUA JABATAN

TUAN HENRY IDOL
PRESIDEN
PEGAWAI TADBIR VU7 JUSA C
No telefon: 089-273753, 089-211944(Ext: 888)
E-mel: Henry.Idol@sabah.gov.my

ENCIK WILSON @ TERENCE THOMAS
TIMBALAN PRESIDEN I
PEGAWAI TADBIR, N54
No telefon: 089-273145, 089-211944(Ext: 988)
E-mel: Wilson.Thomas@sabah.gov.my

ENCIK FARIZAL BIN SETOH
TIMBALAN PRESIDEN II
PEGAWAI TADBIR, N48
No Telefon: 089-211944(Ext: 688)
Emel:Farizal.Setoh@sabah.gov.my

ENCIK IRMAN BIN TAJUDDIN EDY
SETIAUSAHA PERBANDARAN
PEGAWAI TADBIR, N48
No Telefon : 089-224026, 089-211944 (211)
Emel: Irman.Tajuddin@sabah.gov.my

ENCIK RATNO BIN ENJI
KETUA JURUTERA
JURUTERA, J48
No Telefon: 089-273134, 089-211944(Ext: 588)
Emel: Ratno.Enji@sabah.gov.my

PUAN CHIN SOOK VUN, C.A.(M)
PENGARAH KEWANGAN DAN PELABURAN
AKAUNTAN, WA48
No Telefon :089-223452 (Ext: 255)
Emel: sookvun.chin@sabah.gov.my

ENCIK ELRON EDIKA DATUK MATIUS SATOR
KETUA PENOLONG SETIAUSAHA (P)
PEGAWAI TADBIR, N44
No Telefon: 089-211586, 089-211944(Ext: 401)
Emel: Elron.Sator@sabah.gov.my

Sr. JOHNY RONGGITOM
PEGAWAI PENILAIAN, W44
JABATAN PENILAIAN
No Telefon: 089-273219, 089-211944(Ext: 421)
Emel: Johny.Ronggitom@sabah.gov.my

PUAN SAPIAH BINTI ALIASA
PEGAWAI UNDANG-UNDANG, L44
JABATAN PERUNDANGAN
No Telefon: 089-273307, 089-211944 (Ext. 301)
Emel: Sapiah.Aliasa@sabah.gov.my

CIK NORSHAHIERA BINTI MOHD HELIK
PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT, F44
JABATAN TEKNOLOGI MAKLUMAT
No Telefon: 089-272808, 089-211944 (Ext: 411)
Emel: shahiera.mdh@sabah.gov.my

ENCIK JOSTER PHILIP, C.A.(M)
BENDAHARI, W44
JABATAN PERBENDAHARAAN
No Telefon: 089-274311, 089-211944 (Ext. 101)
Emel: Joster.Philip@sabah.gov.my

Ir. HIEW TET VUI
JURUTERA, J41
JABATAN PENYELENGGARAAN
No Telefon: 089-222867, 089-211944 (Ext. 513)
Emel: TetVui.Hiew@sabah.gov.my

ENCIK LEONG MING CHOONG
JURUTERA, J41
JABATAN KAWALAN PEMBANGUNAN
No Telefon: 089-273294, 089-211944 (Ext. 511)
Emel: mingchoong.leong@sabah.gov.my

CIK NIKITA AUDRINA F. SIKAWAH
JURUTERA, J41
JABATAN PEMBANGUNAN & PENGURUSAN HARTA
No Telefon: 089-211944 (Ext. 501)
Emel:Nikita.Sikawah@sabah.gov.my

ENCIK NODING BIN SUPU
PEGAWAI TADBIR, N41
JABATAN PENGANGKUTAN AWAM DAN LETAK KERETA
No Telefon: 089-210609, 089-211944 (Ext. 711)
Emel : Noding.Supu@sabah.gov.my

PUAN STACEY COSANDRA PALMIS
PENOLONG JURUAUDIT, W29
JABATAN AUDIT DALAM
No Telefon: 089-223419, 089-211944 (Ext. 388)
Emel :stacey.palmis@sabah.gov.my

ENCIK IMRAN BIN OSMAN
PEGAWAI PENGUATKUASA, KP41
JABATAN PENGUATKUASAAN
No Telefon:089-211586, 089-211944(Ext. 701)
Emel: Imran.Osman@sabah.gov.my

ENCIK CHONG CHEN SENG
JURUTERA, J41
JABATAN PENGURUSAN SISA PEPEJAL DAN PEMBERSIHAN AWAM
No Telefon:089-273231, 089-211944 (Ext. 512)
Emel: ChenSeng.Chong@sabah.gov.my

PUAN NURUL SYAZANA IDRIS
AKAUNTAN, WA41
JABATAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR
No Telefon: 089-223982, 089-211944 (Ext. 601)
Emel:nurul.syazana@sabah.gov.my

ENCIK MOHD KAZROY NIZAM BIN SANI
ARKITEK, J41
JABATAN PERANCANG BANDAR DAN SENIBINA
No Telefon: 089-211944
Emel:mohdkazroynizam.sani@sabah.gov.my

CIK CHIN LEE FONG
PEGAWAI TADBIR, N41
JABATAN SUMBER MANUSIA
No Telefon: 089-211944 (Ext. 403)
Emel:LeeFong.Chin@sabah.gov.my

ENCIK JEFRIDIN BIN AHMAD
PEN. PEG. KESIHATAN PERSEKITARAN, U32
JABATAN KESIHATAN AWAM
No Telefon: 089-217817, 089-211944(Ext. 731)
Emel :Jefridin.Ahmad@sabah.gov.my

ENCIK MOHAMAD ADE ALIAS @ DARMAN
ARKITEK LANDSKAP, J41
JABATAN LANDSKAP
No Telefon:089-276962 , 089-211944(Ext: 312)
Emel:Ade.Alias@sabah.gov.my

ENCIK MOHD HAMIZAN JUNAIDI
PEN. PEG. KESIHATAN PERSEKITARAN, U29
JABATAN PASAR/PENJAJA/TAMU
No Telefon:089-211944(Ext: 621)
Emel:mohdhamizan.junaidi@sabah.gov.my

ENCIK LEE KET FOONG@VINCENT LEE
PEN. PEGAWAI TADBIR, N29
JABATAN PELESENAN
No Telefon: 089-228259, 089-211944(Ext: 721)
Emel:KetFoong.Lee@sabah.gov.my

CIK IVY CLARA ATTIAN
PEMBANTU TADBIR, N19
JABATAN PELANCONGAN
No Telefon: 089-211944 (Ext. 759)
Emel:ivyclara.attian@sabah.gov.my

PUAN KU SIU WENG
KETUA PENOLONG SETIAUSAHA (O)
PEGAWAI TADBIR, N44
No Telefon: 089-211944 (Ext. 753)
Emel:SiuWeng.Ku@sabah.gov.my