Untitled Document

Muka Depan

Info Sandakan

Senarai Mukim

Majlis Perbandaran Sandakan

BAHAGIAN MPS

DIREKTORI

Maklumbalas Awam

Aplikasi MPSNet

Aplikasi SabahNet

Takwim MPS

Dasar/Garis Panduan MPS

MAKLUMAT Am

Pautan Pilihan

TARIKH KEMASKINI :
29 May 2020
Untitled Document
SENARAI DIREKTORI KETUA BAHAGIAN/UNIT
BIL.
JABATAN/BAHAGIAN/UNIT PEGAWAI EMAIL NO. TEL EXT
1.
PRESIDEN TUAN WONG FOO TIN FooTin.Wong@sabah.gov.my 089-275753 888
2.
TIMBALAN PRESIDEN I PUAN FARIDAH GIAU Faridah.Giau@sabah.gov.my 089-273994 988
3.
TIMBALAN PRESIDEN II ENCIK MOHD NAZRI PINTAL MohdNazri.Pintal@sabah.gov.my 089-273145 288
4.
SETIAUSAHA PERBANDARAN ENCIK IRMAN TAJUDDIN EDY Irman.Tajuddin@sabah.gov.my 089-224026 211
5.
PENGARAH KEWANGAN DAN PEMBANGUNAN ENCIK PETER STEPHEN AMPADU peter.ampadu@sabah.gov.my 089-223419 388
6.
KETUA JURUTERA ENCIK CHAN HOCK WING HockWing.Chan@sabah.gov.my 089-273134 511
7.
TIMBALAN SETIAUSAHA I ENCIK FARIZAL BIN SETOH Farizal.Setoh@sabah.gov.my
8.
TIMBALAN SETIAUSAHA II ENCIK ELRON M. SATOR Elron.Sator@sabah.gov.my 089-211586 255
9.
PEGAWAI UNDANG-UNDANG PUAN SAPIAH ALIASA Sapiah.Aliasa@sabah.gov.my 089-273307 301
10.
BAHAGIAN PENILAIAN Sr. JOHNY RONGGITOM Johny.Ronggitom@sabah.gov.my 089-273219 421
11.
BAHAGIAN TEKNOLOGI MAKLUMAT CIK NORSHAHIERA MOHD HELIK shahiera.mdh@sabah.gov.my 089-272808 411
12.
BAHAGIAN PENGUATKUASAAN ENCIK MOHD AL-RUZAINIE @ SAIRIN ULAI Sairin.Ulai@sabah.gov.my 089-211586 701
13.
BAHAGIAN PEMBANGUNAN ENCIK RATNO ENJI Ratno.Enji@sabah.gov.my 089-273014 501
14.
BAHAGIAN PEMBANGUNAN CIK NIKITA AUDRINA F.SIKAWAH Nikita.Sikawah@sabah.gov.my 089-222104 611
15.
BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN PUAN KU SIU WENG SiuWeng.Ku@sabah.gov.my 089-226454 401
16.
BAHAGIAN PERBENDAHARAAN ENCIK JOSTER PHILIP joster.philip@sabah.gov.my 089-274311 101
17.
JURUTERA KAWALAN PEMBANGUNAN ENCIK LEONG MING CHOONG MingChoong.Leong@sabah.gov.my 089-275400 511
18.
BAHAGIAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR ENCIK HIEW TET VUI TetVui.Hiew@sabah.gov.my 089-222867
19.
PEGAWAI AUDIT DALAMAN ENCIK ASARAKAL MARTINIS Asarakal.Martinis@sabah.gov.my 089-275400 102
20.
BAHAGIAN PERANCANG BANDAR & DESA 089-275400 311
21.
BAHAGIAN KESIHATAN AWAM ENCIK JEFRIDIN AHMAD Jefridin.Ahmad@sabah.gov.my 089-217817 731
22.
BAHAGIAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR ENCIK IMRAN OSMAN Imran.Osman@sabah.gov.my 089-275400 601
23.
BAHAGIAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR ENCIK RAYMOND HIEW 089-275400 602
24.
PENOLONG JURUTERA PENYELENGGARAAN ENCIK CHONG CHEN SENG 089-214403
25.
BAHAGIAN PELESENAN ENCIK LEE KET FOONG@VINCENT LEE 089-228259 721
26.
PEGAWAI PROTOKOL ENCIK SOFIAN AWANG BASRIH Sofian.AgBasrih@sabah.gov.my 089-274659 323
27.
BAHAGIAN PELANCONGAN CIK CHIN LEE FONG 089-275400 752
28.
PENOLONG PEGAWAI LANDSKAP & PBT HIJAU ENCIK RICHARD KENNEDY 089-275400 312
29.
PERKHIDMATAN BANDAR ENCIK JERRY LO Jerry.Lo@sabah.gov.my 089-275400 111
30.
BAHAGIAN PEMBANGUNAN KOMUNITI ENCIK ABU HAJI LELE Abu.Lele@sabah.gov.my 089-275400 412
31.
BAHAGIAN PENGURUSAN SISA PEPEJAL ENCIK ANSHARI KASSIM 089-275400 611
32.
BAHAGIAN KORPORAT ENCIK NODING SUPU 089-224026 322

 

 

Untitled Document
PRESIDEN

MR WONG FOO TIN
E-PERKHIDMATAN






JADUAL PERKHIDMATAN




Untitled Document
Penafian | Dasar Privasi | Dasar Keselamatan | Soalan Lazim | Carian | Peta Laman |
© Hakcipta Terpelihara 2008
MAJLIS PERBANDARAN SANDAKAN
Peti Surat 221, 90702 Sandakan | Tel : 089-272149, 089-211944, 089-226442, 089-211404 | Fax : 089-272112