Untitled Document
29 MAY 2017 ( ISNIN )
No. Pendaftaran GST MPS : 001899479040
Aduan Awam : 089-211666


PRESIDEN
TARIKH KEMASKINI :
25 May 2017
WEBMASTER :
abu haji lele
Untitled Document
MAJLIS PERBANDARAN SANDAKAN
NO. TEL : 089-275400/272604/272149/274175/271349/211944/228259/226442/211404
JAWATAN PEGAWAI EMAIL NO. TEL EXT
PRESIDEN DATUK IR. JAMES WONG James.W@sabah.gov.my 089-275400 888
TIMBALAN PRESIDEN TN. HJ. MOHD HAMSAN HJ. AG. SUPAIN MohdHamsan.AgSupain@sabah.gov.my 089-273994 988
SETIAUSAHA PERBANDARAN EN. JEFFERY HJ. AMAN Jeffery.Aman@sabah.gov.my 089-273145 288
PENGARAH KEWANGAN DAN PEMBANGUNAN EN. PETER STEPHEN AMPADU Peter.Ampadu@sabah.gov.my 089-223419 388
JURUTERA PERBANDARAN KANAN EN. YAP SIEW HEN SiewHen.Yap@sabah.gov.my 089-273134 588
TIMBALAN SETIAUSAHA EN. FARIZAL SETOH Farizal.Setoh@sabah.gov.my 089-224026 321
BENDAHARI EN. JOSTER PHILIP joster.philip@sabah.gov.my 089-275400 101
PENOLONG SETIAUSAHA (O) EN. MANSOR HJ. MOHD KAWI Mansor.Kawi@sabah.gov.my 089-222104 611
PENOLONG SETIAUSAHA (BPLB) EN. ELRON EDIKA M SATOR Elron.sator@sabah.gov.my 089-275400 601
PENOLONG SETIAUSAHA (P) CIK KU SIU WENG SiuWeng.Ku@sabah.gov.my 089-226454 401
PENGURUS HARTA & PEMBANGUNAN EN. VUN SOON CHONG SoonChong.Vun@sabah.gov.my 089-273014 501
PEGAWAI UNDANG-UNDANG PN. SAPIAH ALIASA Sapiah.Aliasa@sabah.gov.my 089-273307 301
PEGAWAI PENGUATKUASA EN. IRMAN TAJUDDIN EDY Irman.Tajuddin@sabah.gov.my 089-211586 701
PEGAWAI PENILAIAN EN. JOHNY RONGGITOM Johny.Ronggitom@sabah.gov.my 089-273219 421
PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT CIK NORSHAHIERA MOHD HELIK shahiera.mdh@sabah.gov.my 089-272808 411
JURUTERA (PROJEK) 089-273231 512
JURUTERA (BANGUNAN) EN. CHAN HOCK WING HockWing.Chan@sabah.gov.my 089-275400 511
JURUTERA (PENYELENGGARAAN) EN. HIEW TET VUI TetVui.Hiew@sabah.gov.my 089-222867 513
PEGAWAI PERANCANG BANDAR & DESA PN. FARIDAH GIAU Faridah.Giau@sabah.gov.my 089-275400 311
PEGAWAI KERJA KANAN (P) PN. NORIJAH HJ. SANI Norijah.Sani@sabah.gov.my 089-275400 402
KETUA MERINYU KESIHATAN EN. JEFRIDIN AHMAD Jefridin.Ahmad@sabah.gov.my 089-217817 731
KETUA PELESENAN EN. LEE KET FOONG @ VINCENT LEE ketfoong.lee@sabah.gov.my 089-228259 721
PENGUASA PENGHIASAN BANDAR EN. RICHARD KENNEDY Richard.BoinSuikim@sabah.gov.my 089-275400 631
PENOLONG PEGAWAI PEMBANGUNAN (BPLB) EN. IMRAN OSMAN Imran.Osman@sabah.gov.my 089-275400 603
PENYELIA LETAK KERETA KANAN EN. MOHD RAZEEK S. HAMID MohdRazeek.Hamid@sabah.gov.my 089-210298 711
PENGUASA PASAR EN. ALIUDDIN HJ. ABU BAKAR Aliuddin.AbuBakar@sabah.gov.my 089-273341 621
PEGAWAI PROTOKOL EN. RICHARD MARTIN Richard.Martin@sabah.gov.my 089-274659 322
KETUA MERINYU PERBANDARAN EN. JERRY LO Jerry.Lo@sabah.gov.my 089-212795
PEMUNGUT HASIL KANAN EN. ROSLI MUSTAPHA rosli.mustapha@sabah.gov.my 089-223077 741
PENGUASA BENGKEL EN. THIEN NYUK TING NyukTing.Thien@sabah.gov.my 089-218698
PENYELENGGARA STOR KANAN EN. AMINUDDIN MOHD SAID Aminuddin.MohdSaid@sabah.gov.my 089-215203
PENGURUS DEWAN PN. VIANNY GIMBAD Vianny.Gimbad@sabah.gov.my 089-214403

 

 

Untitled Document
PERKHIDMATAN ONLINE







JADUAL PERKHIDMATAN







Untitled Document
Penafian | Dasar Privasi | Dasar Keselamatan | Soalan Lazim | Carian | Peta Laman |
© Hakcipta Terpelihara 2008
MAJLIS PERBANDARAN SANDAKAN
Peti Surat 221, 90702 Sandakan | Tel : 089-275400 | Fax : 089-272112