Untitled Document
18 JANUARI 2018 ( KHAMIS )
No. Pendaftaran GST MPS : 001899479040
Aduan Awam : 089-211666
Lagu MPS   


PRESIDEN
TARIKH KEMASKINI :
17 Januari 2018
WEBMASTER :
abu haji lele
Untitled Document
NO. TELEFON OPERATOR : 089-275400
SENARAI DIREKTORI BAHAGIAN/UNIT
BIL
BAHAGIAN/UNIT
EXT
1.
PEJABAT PRESIDEN
222
2.
PEJABAT TIMBALAN PRESIDEN
233
3.
PEJABAT SETIAUSAHA PERBANDARAN
299
4.
PEJABAT PENGARAH KEWANGAN DAN PEMBANGUNAN
399
5.
PEJABAT JURUTERA PERBANDARAN KANAN
599
6.
PEJABAT TIMBALAN SETIAUSAHA
266
7.
BAHAGIAN PERBENDAHARAAN
104/105
8.
BAHAGIAN PERKHIDMATAN AM
612
9.
BAHAGIAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR
604/605
10.
BAHAGIAN PEMBANGUNAN
505/506
11.
BAHAGIAN UNDANG-UNDANG
302
12.
BAHAGIAN PENGUATKUASA
703
13.
BAHAGIAN PENILAIAN
422
14.
BAHAGIAN PENYELIDIKAN DAN PERANCANGAN
413/414
15.
UNIT PROJEK DAN KERJA AM
515/516
16.
UNIT KAWALAN PEMBANGUNAN
514
17.
UNIT PENYELENGGARAAN
516
18.
UNIT PERANCANGAN BANDAR & DESA
312
19.
UNIT PENTADBIRAN
404/405
20.
UNIT PERSONEL
407/409
21.
UNIT KESIHATAN AWAM
732/733
22.
UNIT PELESENAN
722/723
23.
UNIT PENGHIASAN BANDAR
632
24.
UNIT PROJEK PERUMAHAN RAKYAT (PPR)
331
25.
UNIT TUNGGAKAN HASIL
662
26.
UNIT LETAK KERETA
712/713
27.
UNIT PASAR
622/623
28.
UNIT PERHUBUNGAN AWAM
323
29.
UNIT PUNGUTAN HASIL
742

SENARAI DIREKTORI KETUA BAHAGIAN/UNIT
BIL.
JAWATAN PEGAWAI EMAIL NO. TEL EXT
1.
PRESIDEN DATUK IR. JAMES WONG James.W@sabah.gov.my 089-275753 222
2.
TIMBALAN PRESIDEN TN. HJ. MOHD HAMSAN HJ. AG. SUPAIN MohdHamsan.AgSupain@sabah.gov.my 089-273994 233
3.
SETIAUSAHA PERBANDARAN PN. FARIDAH GIAU Faridah.Giau@sabah.gov.my 089-273145 288
4.
PENGARAH KEWANGAN DAN PEMBANGUNAN EN. PETER STEPHEN AMPADU Peter.Ampadu@sabah.gov.my 089-223419 388
5.
JURUTERA PERBANDARAN KANAN EN. YAP SIEW HEN SiewHen.Yap@sabah.gov.my 089-273134 588
6.
TIMBALAN SETIAUSAHA EN. FARIZAL SETOH Farizal.Setoh@sabah.gov.my 089-224026 211
7.
PEGAWAI PENGUATKUASA EN. IRMAN TAJUDDIN EDY Irman.Tajuddin@sabah.gov.my 089-211586 701
8.
PEGAWAI PENILAIAN EN. JOHNY RONGGITOM Johny.Ronggitom@sabah.gov.my 089-273219 421
9.
PENGURUS HARTA & PEMBANGUNAN EN. VUN SOON CHONG SoonChong.Vun@sabah.gov.my 089-273014 501
10.
PENOLONG SETIAUSAHA (O) EN. MANSOR HJ. MOHD KAWI Mansor.Kawi@sabah.gov.my 089-222104 611
11.
PEGAWAI UNDANG-UNDANG PN. SAPIAH ALIASA Sapiah.Aliasa@sabah.gov.my 089-273307 301
12.
PENOLONG SETIAUSAHA (P) CIK KU SIU WENG SiuWeng.Ku@sabah.gov.my 089-226454 401
13.
BENDAHARI EN. JOSTER PHILIP joster.philip@sabah.gov.my 089-274311 101
14.
PENOLONG SETIAUSAHA (BPLB) EN. ELRON EDIKA M SATOR Elron.sator@sabah.gov.my 089-275400 601
15.
PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT CIK NORSHAHIERA MOHD HELIK shahiera.mdh@sabah.gov.my 089-272808 411
16.
JURUTERA (BANGUNAN) EN. CHAN HOCK WING HockWing.Chan@sabah.gov.my 089-275400 511
17.
JURUTERA (PENYELENGGARAAN) EN. HIEW TET VUI TetVui.Hiew@sabah.gov.my 089-222867 513
18.
JURUTERA (PROJEK) CIK NIKITA AUDRINA F. SIKAWAH Nikita.Sikawah@sabah.gov.my 089-273231 512
19.
PEGAWAI PERANCANG BANDAR & DESA
20.
PEGAWAI KERJA KANAN (P) PN. NORIJAH HJ. SANI Norijah.Sani@sabah.gov.my 089-275400 402
21.
PENOLONG AKAUNTAN (HASIL) EN. ASARAKAL MARTINIS Asarakal.Martinis@sabah.gov.my 089-275400 102
22.
PENOLONG AKAUNTAN (PERBELANJAAN) PN. STELLA LAGAN Stella.Lagan@sabah.gov.my 089-275400 103
23.
KETUA MERINYU KESIHATAN EN. JEFRIDIN AHMAD Jefridin.Ahmad@sabah.gov.my 089-217817 731
24.
KETUA UNIT WARDEN DAN TRAFIK EN. MOHD AL RUZAINIE @ SAIRIN ABD RAHMAN Sairin.Ulai@sabah.gov.my 089-275400 704
25.
PENGUASA PENGHIASAN BANDAR EN. RICHARD KENNEDY Richard.BoinSuikim@sabah.gov.my 089-275400 631
26.
PEGAWAI KERJA (PERSONEL)
27.
KETUA UNIT SETINGGAN EN. KASSIM SELAMAT Kassim.Selamat@sabah.gov.my 089-275400 702
28.
PEGAWAI KERJA (PROJEK PEMBANGUNAN LUAR BANDAR) EN. IMRAN OSMAN Imran.Osman@sabah.gov.my 089-275400 603
29.
PEGAWAI KERJA (PEMBANGUNAN MASYARAKAT) EN. MOHD NUR ALWEE ZULKHAIRIEE MohdNur.MohdMasran@sabah.gov.my 089-275400 604
30.
PEGAWAI KERJA (PENTADBIRAN LUAR BANDAR) PN. SYARIFAH RAHIMAH YUNOS Syarifah.Yunos@sabah.gov.my 089-275400 605
31.
PENYELIA LETAK KERETA KANAN EN. MOHD RAZEEK S. HAMID MohdRazeek.Hamid@sabah.gov.my 089-210298 711
32.
PENYELENGGARA STOR KANAN EN. AMINUDDIN MOHD SAID Aminuddin.MohdSaid@sabah.gov.my 089-215203
33.
PENGURUS DEWAN PN. VIANNY GIMBAD Vianny.Gimbad@sabah.gov.my 089-214403
34.
KETUA PELESENAN EN. LEE KET FOONG @ VINCENT LEE ketfoong.lee@sabah.gov.my 089-228259 721
35.
KETUA UNIT PERHUBUNGAN AWAM EN. RICHARD MARTIN Richard.Martin@sabah.gov.my 089-274659 322
36.
KETUA UNIT PELANCONGAN PN. IRENE JOHNNY Irene.Johnny@sabah.gov.my 089-275400 323
37.
KETUA UNIT PENGURUSAN ACARA PN. JOSIE SABINUS Josie.Sabinus@sabah.gov.my 089-275400 323
38.
KETUA UNIT ADUAN AWAM PN. MAIMUNAH PIANSING Maimuna.Piansing@sabah.gov.my 089-275400 323
39.
KETUA UNIT KADARAN PN. CHIN FUI KEN FuiKen.Chin@sabah.gov.my 089-275400
40.
PEMUNGUT HASIL KANAN EN. ROSLI MUSTAPHA Rosli.Mustapha@sabah.gov.my 089-223077 741
41.
KETUA UNIT TUNGGAKAN HASIL EN. NODING BIN SUPU Noding.Supu@sabah.gov.my 089-275400 661
42.
PENGUASA BENGKEL EN. THIEN NYUK TING NyukTing.Thien@sabah.gov.my 089-218698
43.
PENGUASA PASAR EN. ZAMANSHAH AMIR HAMZAH Zamanshah.AmirHamzah@sabah.gov.my 089-273341 621
44.
KETUA UNIT PENGANGKUTAN AWAM EN. ZULFIAN OMRAH Zulfian.Omrah@sabah.gov.my
45.
KETUA MERINYU PERBANDARAN EN. JERRY LO Jerry.Lo@sabah.gov.my 089-212795

 

 

Untitled Document
PERKHIDMATAN ONLINE






JADUAL PERKHIDMATAN








Untitled Document
Penafian | Dasar Privasi | Dasar Keselamatan | Soalan Lazim | Carian | Peta Laman |
© Hakcipta Terpelihara 2008
MAJLIS PERBANDARAN SANDAKAN
Peti Surat 221, 90702 Sandakan | Tel : 089-275400 | Fax : 089-272112