Untitled Document
19 JANUARI 2020 ( AHAD )
Aduan Awam : 089-211666
Bahasa :

TARIKH KEMASKINI :
17 Januari 2020
WEBMASTER :
abu haji lele
Untitled Document
SENARAI DIREKTORI KETUA BAHAGIAN/UNIT
BIL.
BAHAGIAN/UNIT PEGAWAI EMAIL NO. TEL EXT
1.
PRESIDEN TUAN WONG FOO TIN FooTin.Wong@sabah.gov.my 089-275753 888
2.
TIMBALAN PRESIDEN I 089-273994 988
3.
TIMBALAN PRESIDEN II EN. MOHD NAZRI PINTAL MohdNazri.Pintal@sabah.gov.my 089-273145 288
4.
SETIAUSAHA PERBANDARAN EN. IRMAN TAJUDDIN EDY Irman.Tajuddin@sabah.gov.my 089-224026 211
5.
PENGARAH KEWANGAN DAN PEMBANGUNAN 089-223419 388
6.
JURUTERA PERBANDARAN KANAN EN. CHAN HOCK WING HockWing.Chan@sabah.gov.my 089-273134 511
7.
TIMBALAN SETIAUSAHA EN. ELRON M. SATOR Elron.Sator@sabah.gov.my 089-211586 255
8.
UNIT AUDIT DALAM 089-275400 222
9.
UNIT PELANCONGAN PN. IRENE JOHNNY Irene.Johnny@sabah.gov.my 089-275400 752
10.
BAHAGIAN PENTADBIRAN & SUMBER MANUSIA PN KU SIU WENG SiuWeng.Ku@sabah.gov.my 089-226454 401
11.
UNIT KEMUDAHAN AWAM & REKREASI PN. AISAH BAKRAN Aisah.Bakran@sabah.gov.my 089-214403
12.
UNIT PENGURUSAN KUALITI PN. CATHERIN CHUA Catherin.Chua@sabah.gov.my 089-275400 341
13.
UNIT PENTADBIRAN PN. DAYANG MAZLINA DATU OMAR HATTA DgMazlina.Omar@sabah.gov.my 089-275400 402
14.
UNIT PERSONEL EN. NODING SUPU Noding.Supu@sabah.gov.my 089275400 403
15.
BAHAGIAN KORPORAT EN. FARIZAL SETOH Farizal.Setoh@sabah.gov.my 089-224026 322
16.
UNIT ADUAN AWAM PN. MAINMUNA PIANSING Maimuna.Piansing@sabah.gov.my 089-275400 323
17.
UNIT PENGURUSAN ACARA EN. MOHD RAZAK S. HAMID MohdRazak.Hamid@sabah.gov.my 089-275400 312
18.
UNIT PERHUBUNGAN AWAM SOFIAN AWANG BASRIH Sofian.AgBasrih@sabah.gov.my 089-274659 323
19.
BAHAGIAN PEMBANGUNAN EN. RATNO ENJI Ratno.Enji@sabah.gov.my 089-273014 501
20.
UNIT AKAUN & PENTADBIRAN PN. HARIYATE MAYATAH Hariyate.Mayatah@sabah.gov.my 089-275400 502
21.
UNIT PENGURUSAN HARTA PN. MARLINA MATUSIN Marlina.Matusin@sabah.gov.my 089-275400 503
22.
UNIT PROJEK PPR 089-275400 504
23.
BAHAGIAN PENGUATKUASA EN. IRMAN TAJUDDIN EDY Irman.Tajuddin@sabah.gov.my 089-211586 701
24.
UNIT SETINGGAN EN. KASSIM SELAMAT Kassim.Selamat@sabah.gov.my 089-275400 702
25.
UNIT WARDEN DAN TRAFIK EN. MOHD AL RUZAINIE @ SAIRIN ABD RAHMAN Sairin.Ulai@sabah.gov.my 089-275400 704
26.
BAHAGIAN KAWALAN PEMBANGUNAN EN. LEONG MING CHOONG MingChoong.Leong@sabah.gov.my 089-275400 511
27.
BAHAGIAN PENYELENGGARAAN EN. HIEW TET VUI TetVui.Hiew@sabah.gov.my 089-222867 513
28.
BAHAGIAN PERANCANG BANDAR & DESA 089-275400 311
29.
BAHAGIAN PROJEK & KERJA AM CIK NIKITA AUDRINA F. SIKAWAH Nikita.Sikawah@sabah.gov.my 089-273231 512
30.
UNIT BENGKEL KENDERAAN EN. THIEN NYUK TING NyukTing.Thien@sabah.gov.my 089-218698
31.
BAHAGIAN TEKNOLOGI MAKLUMAT CIK NORSHAHIERA MOHD HELIK shahiera.mdh@sabah.gov.my 089-272808 411
32.
UNIT PEMBANGUNAN SISTEM EN. ABU HAJI LELE Abu.Lele@sabah.gov.my 089-275400 412
33.
BAHAGIAN UNDANG-UNDANG PN. SAPIAH ALIASA Sapiah.Aliasa@sabah.gov.my 089-273307 301
34.
UNIT TUNGGAKAN HASIL PN. STACEY COSANDRA PALMIS Staceyc.Palmis@sabah.gov.my 089-275400 661
35.
BAHAGIAN PENGANGKUTAN AWAM & LETAK KERETA 089-275400 711
36.
UNIT LETAK KERETA EN. AWANG KAMIS ALI AwangKamis.Ali@sabah.gov.my 089-210298 712
37.
UNIT PENGANGKUTAN AWAM EN. ZULFIAN OMRAH Zulfian.Omrah@sabah.gov.my 606
38.
BAHAGIAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR EN. CHONG CHEN SENG 089-275400 601
39.
UNIT PEMBANGUNAN MASYARAKAT EN. IMRAN OSMAN Imran.Osman@sabah.gov.my 089-275400 602
40.
UNIT PENTADBIRAN LUAR BANDAR PN. SYARIFAH RAHIMAH YUNOS Syarifah.Yunos@sabah.gov.my 089-275400 605
41.
UNIT PROJEK LUAR BANDAR EN. MOHD IZI JINODIN Izi.Jinodin@sabah.gov.my 089-275400 603
42.
BAHAGIAN PERKHIDMATAN AM 089-222104 611
43.
UNIT KESIHATAN AWAM EN. JEFRIDIN AHMAD Jefridin.Ahmad@sabah.gov.my 089-217817 731
44.
UNIT PASAR EN. ZAMANSHAH AMIR HAMZAH Zamanshah.AmirHamzah@sabah.gov.my 089-273341 621
45.
UNIT PELESENAN PN. SANISAH BINTI JUMA @ DJUMA 089-228259 721
46.
UNIT PEMBERSIHAN BANDAR EN. JERRY LO Jerry.Lo@sabah.gov.my 089-212795
47.
UNIT PENGHIASAN BANDAR EN. ALFRED GOLIMAS Alfred.Golimas@sabah.gov.my 089-275400 631
48.
UNIT PENGURUSAN SISA PEPEJAL 089-275400 611
49.
BAHAGIAN PERBENDAHARAAN EN. JOSTER PHILIP joster.philip@sabah.gov.my 089-274311 101
50.
UNIT AKAUN (HASIL) EN. ASARAKAL MARTINIS Asarakal.Martinis@sabah.gov.my 089-275400 102
51.
UNIT AKAUN (PERBELANJAAN) CIK STELLA LAGAN Stella.Lagan@sabah.gov.my 089-275400 103
52.
UNIT PEROLEHAN PN. AISAH TINGGALAN Aisah.Tinggalan@sabah.gov.my 089-275400 131
53.
UNIT PUNGUTAN HASIL EN. ROSLI MUSTAPHA Rosli.Mustapha@sabah.gov.my 089-223077 741
54.
BAHAGIAN PENILAIAN Sr. JOHNY RONGGITOM Johny.Ronggitom@sabah.gov.my 089-273219 421
55.
UNIT KADARAN PN. CHIN FUI KEN FuiKen.Chin@sabah.gov.my 089-275400 111
56.
UNIT PENILAIAN CIK NORSYILLA MAJINUN 089-275400 422

 

 

Untitled Document
E-PERKHIDMATAN







JADUAL PERKHIDMATAN




Untitled Document
Penafian | Dasar Privasi | Dasar Keselamatan | Soalan Lazim | Carian | Peta Laman |
© Hakcipta Terpelihara 2008
MAJLIS PERBANDARAN SANDAKAN
Peti Surat 221, 90702 Sandakan | Tel : 089-272149, 089-211944, 089-226442, 089-211404 | Fax : 089-272112